Przywróc blask swojej nieruchomości.

Poradnik

Czyszczenie dachów spadzistych z dachówkami

Dachówki, które znajdują się na dachach naszych domów z czasem mogą tracić nienaganny wygląd poprzez powstające zabrudzenia i zazielenienia np. od rosnących nieopodal drzew. Wówczas konieczne jest czyszczenie dachów i czyszczenie rynien. Czyszczenie dachów i mycie dachów KROK PO KROKU Różne rodzaje dachówek zachowują trwały i estetyczny wygląd na różny okres czasu. Często wynika to z zastosowania specjalnej powłoki, która sprawia, że powierzchnia jest chropowata, przez co nie zatrzymuje zanieczyszczeń, glonów ani mikroorganizmów. Nie zawsze jednak taka powłoka jest, a bliskie sąsiedztwo drzew i mijający czas sprzyjają zabrudzeniom i uszkodzeniom (...)

Jak prawidłowo przygotować malowanie elewacji?

Malowanie elewacji jest dosyć pracochłonną inwestycją, która jednak wykonywana raz na kilka lat, powinna być przeprowadzona dokładnie i zgodnie ze sztuką. Aby osiągnąć pożądany efekt oraz cieszyć się nim przez dłuższy czas warto dowidzieć się jakie etapy są niezbędne oraz wykonać je krok po kroku. Jak przygotować elewacje przed malowaniem? Pierwszym i najważniejszym etapem przed przystąpieniem do prac przy elewacji jest jej ocena pod kątem wyboru najbardziej odpowiednich materiałów do gruntowania oraz farby, która pokryje tynk i będzie posiadała odpowiedni kolor. Dokładne oględziny ścian (...)

Jak skutecznie czyścić elewację w budynku mieszkalnym?

Czyszczenie elewacji budynków mieszkalnych powinno być wykonywane regularnie, by móc na jak najdłuższy czas zachować jej piękny wygląd. W ten sposób usuwamy też mikroorganizmy, które osiadają na niej i mogą powodować uszkodzenia. Czyszczenie elewacji domu KROK PO KROKU Czyszczenie elewacji jest istotne, ponieważ w poszczególnych porach roku jest ona narażona na różne zabrudzenia i uszkodzenia. Np. w okresie wiosennym są to opadające z drzew kwiaty i pyłki, które mogą przylegać do fasady. Wiele osób używa też do opalana domu pieca węglowego, dlatego po zakończeniu okresu grzewczego pozostałości sadzy (...)

    Niektórzy z szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów

    Facebook